connect. explore. come home.

Poszukujesz umeblowanego mieszkania do wynajęcia w Krakowie?

Mamy rozwiązanie: MILESTONE Urban Living

Urban Living Kraków– Dom dla młodych profesjonalistów oraz profesjonalistek, cyfrowych nomadów oraz nomadek, osób stawiających pierwsze kroki w zawodzie i tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę!

Zarezerwuj apartament biznesowy w Krakowie!

Apartamenty serwisowane w Krakowie – Najlepszy początek kariery, jaki możesz sobie wyobrazić

Jeśli uważasz różnorodność, integrację, odpowiedzialność społeczną i wymianę za inspirujące, to umeblowane mieszkania w Krakowie od MILESTONE Urban Living są dla Ciebie idealne. Chcemy dać Ci możliwość znalezienia stylu życia idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb jako osoby rozpoczynającej karierę.

Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednia lokalizacja. Nasze w pełni umeblowane apartamenty znajdują się w odległości kilku minut spacerem od dworca kolejowego i centrum Krakowa. W tętniącej życiem dzielnicy Kazimierz znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do życia.

Urban Living Kraków

Nie ważne, czy jesteś w Krakowie na krótki czas, czy planujesz tu zostać na dłużej – Urban Living oferuje Ci idealne tymczasowe mieszkanie.

Zarezerwuj już teraz swój apartament biznesowy w Krakowie i dołącz do naszej miejskiej społeczności. Pozwól się zainspirować różnorodnością i energią wyjątkowego polskiego miasta. Odkryj Urban Living Kraków – Twój dom poza domem!

Dodatkowy bonus: Nasz Akademik MILESTONE Kraków Centrum znajduje się tuż obok. Możesz tutaj poznać młodych, zmotywowanych studentów i studentki i razem z nimi spędzać czas na imprezach i spotkaniach towarzyskich.

Zalety naszych apartamentów biznesowych w Krakowie

Nasze umeblowane apartamenty w Krakowie oferują co najmniej cztery (tak naprawdę jest ich znacznie więcej!) niezrównane zalety, które sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Po pierwsze, lokalizacja jest nie do pobicia. Nasze Apartamenty Urban Living znajdują się w centralnej dzielnicy Krakowa, w pobliżu ważnych dzielnic biznesowych, kulturalnych miejsc i modnych kawiarni i restauracji. Wszystko, co Kraków ma do zaoferowania znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru.

Po drugie, nasze apartamenty oferują idealną równowagę między prywatnością a wspólnotą. Możesz pracować i odpoczywać w swoim własnym stylowym i w pełni wyposażonym apartamencie, jednocześnie będąc częścią inspirującej społeczności. W przestrzeniach wspólnych masz możliwość nawiązania kontaktów i zawarcia nowych przyjaźni.

Po trzecie, nasza obsługa jest wyjątkowa. Zajmujemy się wszystkimi szczegółami, dzięki czemu możesz skupić się na istotnych sprawach. Od naszej kompleksowej obsługi po najnowocześniejsze udogodnienia – Twoje dobre samopoczucie jest naszym najwyższym priorytetem.

Po czwarte, Kraków sam w sobie jest miastem pełnym historii, kultury i uroku. Podczas pobytu możesz odkrywać fascynującą historię, podziwiać zachwycającą architekturę i doświadczyć fascynującej sceny sztuki i muzyki.

Apartamenty serwisowane w Krakowie na start Twojej drogi zawodowej!

Twój idealny dom tymczasowy w Krakowie

W naszych w pełni umeblowanych, stylowych apartamentach możesz odnaleźć spokój i zrelaksować się, skupiając się na swojej nowej wymarzonej pracy oraz w pełni cieszyć się atmosferą miasta Krakowa. Apartamenty prezentują nowoczesne wnętrza, oferując zarówno stylowe studio, jak i przestronny loft – idealne dla osób, które pragną poczuć miejski styl życia.

Digitalnie, innowacyjnie i z wizją ukierunkowaną na przyszłość w Apartamentach Urban Living

Skupiamy się na digitalizacji: Nasze apartamenty są wysoce zaawansowane technologicznie, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych osób aktywnych zawodowo. Nieruchomości zostały zaprojektowane z myślą o przyszłości, promując jednocześnie interakcję społeczną. Jednocześnie zapewniają również przestrzenie do odosobnienia, abyś mógł/mogła w pełni skoncentrować się na swojej pracy, gdy jest to konieczne.

Nawiązuj kontakty i zawieraj przyjaźnie

W Urban Living oferujemy znacznie więcej niż tylko mieszkania. W naszych przestrzeniach ogólnodostępnych znajdziesz różnorodne oferty, takie jak przestrzenie coworkingowe, sklepy detaliczne i miejsca do jedzenia i picia. Daje to możliwość poznania innych młodych osób o podobnych zainteresowaniach i wymiany doświadczeń.

Mieszkanie jak w hotelu: Wysokiej jakości łazienki, kompleksowa obsługa i cena najmu All-In

Nasza obsługa nie pozostawia nic do życzenia. Z luksusowymi łazienkami, ceną najmu All-In i kompleksową obsługą, zapewniamy, że podczas pobytu w Krakowie będziesz czuł/a się jak w domu i będziesz mógł/mogła w pełni skupić się na swoich celach zawodowych.

Nasze apartamenty biznesowe w Krakowie

Odkryj zalety Apartamentów Urban Living w Krakowie i zanurz się w życiu otwartej społeczności progresywnych innowatorów i innowatorek. Zachęcamy Cię do odkrycia nowych możliwości i znalezienia (tymczasowego) domu w Krakowie.

Wyślij nam niezobowiązujące zapytanie dotyczące jednego z naszych umeblowanych mieszkań w Krakowie!