connect. explore. come home.

MILESTONE Urban Living

Umeblowane mieszkania na start Twojej drogi zawodowej!

Adresujemy naszą ofertę do wszystkich cyfrowych nomadów i nomadek, młodych profesjonalistów i profesjonalistek, wizjonerskich pionierów i młodych dorosłych: Oferujemy wam umeblowane apartamenty na doskonały start waszych rozwijających się karier.

Nasze w pełni umeblowane apartamenty projektowane są z myślą o Twoim sukcesie i jednocześnie pozwalają Ci cieszyć się pełnią życia. Bez względu na to, czy preferujesz studio czy otwarty loft, nasze nowoczesne, wysoce zdigitalizowane mieszkania dostosowują się do Twojego stylu życia.

Community

Co oznacza "Urban Living"?

U nas wszystko kręci się wokół wymiany i wspólnoty – w samym sercu młodej społeczności. W MILESTONE nie oferujemy Ci tylko dachu nad głową, tutaj doświadczysz pełnego pakietu, który uczyni twoje codzienne życie niezapomnianą przygodą.

„Urban Living” oznacza, że w naszych serwisowanych apartamentach biznesowych pomyśleliśmy o każdym szczególe. Wystarczy, że wybierzesz, zarezerwujesz i zamieszkasz w jednym z naszych apartamentów!

Umeblowane apartamenty MILESTONE Urban Living

Wiemy, że masz wielkie plany, dlatego ułatwiamy Ci życie tak bardzo, jak to możliwe. W cenie wszystkiego jest zawarty pełen pakiet usług, ponieważ tak samo jak Ty, nie lubimy ukrytych kosztów. A jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania, nasz zespół zawsze jest gotowy, aby cię wesprzeć.

Cena najmu All-In

Pełen zakres obsługi

Przestrzenie coworkingowe

Wynajem długoterminowy w hotelu

Connect - nawiązuj kontakty

Zarówno w naszych przestrzeniach coworkingowych, jak i w przytulnym apartamencie, możesz pracować bez zakłóceń. Dla chwil towarzyskich dostępne są salonowe lobby i taras na dachu. Wykorzystaj te możliwości, aby poszerzyć swoją sieć biznesową i zakończyć dzień w najlepszym towarzystwie.

Explore - Kariera i czas wolny w harmonii

Niezależnie od tego, czy rozwijasz swoją karierę, pracujesz w nowym mieście przez jakiś czas, czy też podróżujesz jako cyfrowy nomada lub nomadka, w MILESTONE Urban Living znajdziesz idealną bazę wypadową. Oprócz optymalnego środowiska pracy, oferujemy również możliwość oderwania się od codziennych spraw. Odkryj liczne możliwości rekreacyjne i pulsujące życie miasta, które znajduje się tuż za twoimi drzwiami.

Come Home - Miejsce, gdzie możesz być sobą

Dla nas „być w domu” to więcej niż tylko uczucie. To oznacza być w centrum życia i być w stanie dać wszystko, bo wiesz, że masz miejsce, w którym czujesz się komfortowo i nabierasz nowej energii. W naszych w pełni umeblowanych apartamentach pomyśleliśmy o wszystkim, abyś mógł/mogła skupić się na swoich projektach. Od praktycznej kuchni typu pantry po stylową łazienkę zaprojektowaną przez designerów.

add to your life

Więcej od MILESTONE!

U nas nie jesteś tylko najemcą/najemczynią, ale także częścią wyjątkowej społeczności! MILESTONE to miejsce dla młodych dorosłych, którzy chcą cieszyć się życiem w pełni.

Czy znasz już cały wszechświat MILESTONE? Odkryj MILESTONE Student Living oraz najpiękniejsze akademiki dla studentów w całej Europie.

Kontakt

Chcesz zarezerwować apartament, masz ogólne pytania dotyczące MILESTONE Urban Living lub jesteś zainteresowany współpracą? Wyślij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego, a my skontaktujemy się z Tobą.